KONST / Oljemålningar / Oljemålning 15539194
nr 1553 9194
Monica Lorentzon
(f. 1940), Sverige
Oljemålning, Figurer. Signerad, oramad. Olja på pannå, 70x100 cm
Monica Lorentzon, svensk målare född 1940.
Utrop:
1.000 kr
Såld:
600 kr
måndag 31 juli 2023
kl 20:19:08
27/7 20:14:44